Kód: 135

Svatební koláčky z máslového těsta - tvarohové s rozinkou, 1 ks (8g)

10 Kč
Skladem

**Ručně vyráběné svatební koláčky ze smetany a másla.** Objednejte si počet kusů dle Vašeho přání.

- Slazené třtinovým cukrem a po upečení potírané voňavou směsí másla a rumu. Neodolatelné na chuť.
- Náplně vyrábíme sami a koláčky jimi doslova přetékají.
- Pečivo se vyznačuje hutnou a poctivou konzistencí danou především poctivými použitými surovinami – bez zlepšujících přípravků.
- **Tvarohová náplň** je vyrobena z poctivého tvarohu.
- Milují je děti i dospělí, a to nejen o svatbách, ale i jen tak k svačince. Možno objednat i na svatby a párty ve větším balení - cenově výhodná balení viz další naše nabídka.

*Koláčky vyrábí Pekařství Villa z těch nejkvalitnějších a nejpoctivějších surovin.*

*Fotografie je ilustrační a je uvedena pro lepší představu, jak koláčky vypadají. Naší prioritou je, aby k vám byly koláčky dopraveny v pořádku a zároveň nechceme zbytečně navyšovat cenu produktu. Z těchto důvodů koláčky nejsou baleny na tácek, ale do sáčku. Věříme, že si pochutnáte. :-)*

Kategorie: Dorty a zákusky

 

Složení: mouka pšeničná, smetana, mléko, máslo, žloutky vaječné, cukr třtinový, droždí čerstvé, prášek do pečiva (složení: kypřicí látky - disfosforečnany, uhličitany sodné, kukuřičný škrob), sůl, tuzemák (složení: melasovaný líh, rumová tresť, karamel, cukr, aroma vanilkové), náplň tvarohová: tvaroh, cukr, vejce, pudink vanilkový – bezlepkový (složení: kukuřičný škrob, kuchyňská sůl, barvivo karoten, aroma vanilka), rozinky (složení: rozinky, slunečnicový olej)

Alergeny: 1 - Obiloviny obsahující lepek, 3 - Vejce, 7 - Mléko