Kód: 105

Marcipánové sušenky s motivačním nápisem, 1 ks

35 Kč
Skladem

**Ručně vyráběné máslové sušenky s pravým marcipánem a motivačními nápisy pro zlepšení vašeho dne.**

Naše Pekařství Villa pro Vás připravilo speciální pekařskou edici Tak chutná úspěch - Villovy pozitivní sušenky®. Jejím cílem je nabídnout nejen chuťový zážitek, ale také jej propojit s pozitivním myšlením. Motivační nápisy, povzbudivé myšlenky a inspirující výroky, které jsou na sušenkách, vás povzbudí a motivují v různých oblastech života. Úspěch tak můžete v podobě našich sušenek ochutnávat již po ránu při snídani, odpolední kávě nebo večerní sklence. Snáze si tak během dne udržíte pozornost na tom pěkném, co si v životě přejete, i na dosažení úspěchu.

K výrobě sušenek používáme vysoce kvalitní suroviny a pravý marcipán, který **barvíme čistě přírodními barvivy** - červenou řepou, kurkumou, spirulinou a čajem matcha.

Sušenky jsou opatřeny různými motivačními nápisy pro zlepšení dne. Pokud zakoupíte 9 ks, obdržíte kompletní kolekci motivačních nápisů i barev. Jinak je výběr na nás. Věříme, že Vám sušenky udělají radost.

Kategorie: Dorty a zákusky

Složení: mouka pšeničná, máslo, cukr, vejce, marcipán pravý (cukr, mandle 26 %, voda, invertní cukrový sirup, glukózový sirup, zvlhčující látka: sorbitol sirup, ethanol, přírodní barviva (prášek z červené řepy, kurkuma mletá sušená, koncentrát spiruliny a jablka, jemně mletý zelený čaj Matcha)

Alergeny: 1 - Obiloviny obsahující lepek, 7 - Mléko, 8 - Skořápkové plody