Kód: 112

Sváteční cukroví Villandia Cookies, 800 g

1 299 Kč
Skladem

**Ručně vyráběné sváteční mini cukroví z těch nejkvalitnějších a nejpoctivějších surovin, které se jen rozplývá na jazyku.**

**Cukroví má různé mini tvary** - srdíčka, bábovičky, čtverce, kulaté. Těsto je vanilkové a kakaové. Cukroví je plněné vanilkovým a čokoládovým krémem. Zdobené čokoládovými ozdobami, sušenými jahodami, sušeným červeným rybízem, mandlemi a čokoládovou polevou. Dodáváno je v papírových košíčkách. Luxusně ozdobí váš stůl. Milují děti i dospělí.

 

**Složení**
- **Těsto:** mouka pšeničná, cukr, máslo, olej slunečnicový, vejce, vanilkový extrakt, kakao se sníženým obsahem tuku, sůl.
- **Čokoládový krém:** bambucké máslo, cukr, kakao, kakaové máslo, lískové oříšky, odtučněné mléko.
- **Vanilkový krém:** cukr, kakaové máslo, plnotučné mléko, odtučněné mléko, laktóza, přírodní vanilkové aroma).
- **Čokoládová poleva:** cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory - sójový lecitin, máslo.
- **Čokoládové ozdoby:** cukr, kakao, plnotučné mléko v prášku, kakaové máslo, slunečnicový lecitin.
- **Posyp - ozdoby:**
- Jahody sušené mrazem (složení: celé jahody vysušené mrazem 100% přírodní, bez konzervačních látek, bez přidaného cukru nebo jiných přísad. Bohaté na antioxidanty a živiny, neobsahuje geneticky modifikované organismy).
- Máta sušená mrazem (složení: máta peprná sušená mrazem na kousky, 100% přírodní, bez konzervačních látek, bez přidaného cukru nebo jiných přísad. Bohaté na antioxidanty a živiny, neobsahuje geneticky modifikované organismy).
- Červený rybíz sušený mrazem (složení: červený rybíz. Vysušeno mrazem. Červený rybíz sušený mrazem je 100% přírodní. Bez konzervačních látek, bez přidaného cukru nebo jiných přísad. Bohatý na antioxidanty a živiny. Neobsahuje geneticky modifikované organismy. Neobsahuje alergeny).
- Mandle sekané.

Älergeny: 1 - Obiloviny obsahující lepek, 3 - Vejce, 7 - Mléko, 8 - Skořápkové plody