Kód: 213

Svatební koláčky z máslového těsta - ořech, tvaroh, mák, povidla, 450 gr

567 Kč
Skladem

Ručně vyráběné svatební koláčky ze smetany a másla. Mix něklika náplní - tvarohová, ořechová, povidlová a maková

  • Slazené třtinovým cukrem a po upečení potírané voňavou směsí másla a rumu. Neodolatelné na chuť.
  • Náplně vyrábíme sami a koláčky jimi doslova přetékají.
  • Mix čtyř základních náplní - mák, tvaroh s rozinkou a povidla s máslovou drobenkou a ořechy.
  • Makovou náplň připravujeme pouze z čistého a ničím nenastavovaného máku.
  • Tvarohová náplň je rovněž z poctivého tvarohu, povidlová náplň jsou opět jen voňavá švestková povidla.
  • Ořechovou náplň vyrábíme z vlašských ořechů.
  • Milují je děti i dospělí, a to nejen o svatbách, ale i jen tak k svačince. Možno objednat i na svatby a párty ve větším balení - cenově výhodná balení viz další naše nabídka na Scuku.
  • Pečivo se vyznačuje hutnou a poctivou konzistencí danou především poctivými použitými surovinami – bez zlepšujících přípravků.

Koláčky vyrábí Pekařství Villa z těch nejkvalitnějších a nejpoctivějších surovin.

Fotografie je ilustrační a je uvedena pro lepší představu, jak koláčky vypadají. Balení obsahuje mix několika druhů náplní - makovou, ořechovou, tvarohovou a povidlovou a v balení najdete vždy všechny náplně. Věříme, že si pochutnáte. :-)

Složení: mouka pšeničná, smetana, mléko, máslo, žloutky vaječné, cukr třtinový, droždí čerstvé, prášek do pečiva (složení: kypřicí látky - disfosforečnany, uhličitany sodné, kukuřičný škrob), sůl, tuzemák (složení: melasovaný líh, rumová tresť, karamel, cukr, aroma vanilkové), náplň tvarohová: tvaroh, cukr, vejce, pudink vanilkový – bezlepkový (složení: kukuřičný škrob, kuchyňská sůl, barvivo karoten, aroma vanilka), rozinky (složení: rozinky, slunečnicový olej), náplň maková: mák mletý, cukr, perníkové koření (složení: skořice mletá, koriandr mletý, badyán mletý, nové koření mleté, hřebíček mletý, anýz mletý, muškátový ořech mletý, muškátový květ mletý, fenykl mletý), vejce, náplň povidlová: švestková povidla (složení: švestky rozvařené v cukru - lekvar, sušené švestky, kyselina citronová, pektin, barvivo - karamel), drobenka – mouka, máslo, olej slunečnicový, cukr, náplň ořechová: ořechy, piškoty (složení: pšeničná mouka, vejce, cukr), vejce, cukr, tuzemák (složení: melasovaný líh, rumová tresť, karamel, cukr, aroma vanilkové)
Skladování: v suchu a v prostředí se stálou teplotou
 
 
Alergeny: 1 - Obiloviny obsahující lepek
Alergeny: 3 - Vejce
Alergeny: 7 - Mléko
Alergeny: 8 - Skořápkové plody