Jak nakupovat

Při platbě v hotovosti je třeba uhradit zálohu ve výši poloviny celkové ceny vaší objednávky. Budeme vás kontaktovat s detaily pro vaši platbu. Doplatek bude následně splatný v hotovosti při převzetí vaší objednávky.

----------------------------------------

Osobní odběr možný po předchozí dohodě v naší výrobně v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Pokud zvolíte tuto možnost, budeme vás kontaktovat ohledně dojednání termínu vyzvednutí vaší objednávky.

----------------------------------------

Rozvoz je možný po předchozí dohodě s tím, že pokud zvolíte tuto možnost, budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění dodací adresy a cenové kalkulace dopravy. Ceny rozvozu: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - zdarma při objednávce nad 300,- Kč a při objednávce do 299,- Kč bude rozvoz zpoplatněn částkou 100,- Kč. Praha a okolí - zpoplatněno dle vzdálenosti.

----------------------------------------

Datum, kdy si přejete vyzvednout či doručit Vaši objednávku: v nákupním košíku (ve 3. kroku) vepište do poznámky pro prodejce termín, kdy si přejete vaši objednávku u nás vyzvednout. V případě, že zvolíte rozvoz, připište ještě vaši přesnou adresu. (Poznámku můžet vložit tím, že zaškrtnete políčko "poznámka pro prodejce", poté se vám rozbalí rámeček, do kterého napíšete upřesnění vaší objednávky).